
Kunstmarkt bij Molen De Hoop in Oldebroek
2 september 2026 om 11:55 MaatschappelijkOp het buitenterrein bij Molen De Hoop wordt zaterdag 12 september de vierde Kunstmarkt gehouden.
Tijdens Open Monumentendag 2026 zullen diverse kunstenaars uit Oldebroek en omgeving hier hun schilderijen, keramiek, glaskunst en andere kunstwerken presenteren. Een groot deel van de tentoongestelde werken is tijdens Open Monumentendag ook te koop. Omdat het Open Monumentendag is zal de molen ook open zijn voor bezichtiging.
Molen De Hoop is een molen met drie functies. graan malen, gerst pellen en olie slaan. Bij voldoende wind is de molen in bedrijf. De molenaar en de vrijwilligers zijn aanwezig om uitleg te geven.Voor de inwendige mens wordt ook gezorgd.
Mocht het regenen of storm worden, dan kan de kunstmarkt niet doorgaan en dit wordt dan via de socials gecommuniceerd. Bij regen is de molen wel open voor bezichtiging.
Molen De Hoop, Zuiderzeestraatweg 252, 8096 CJ Oldebroek. Info: www.molendehoopoldebroek.nl


















