
De Wijnwereldtoernooi bij WTP in Wezep
5 maart 2026 om 13:36 TennisDe Wijnwereld Senior Plus Toernooi wordt op 15 april gehouden bij WTP in Wezep. Dit is een regionaal toernooi voor senior tennisspelers van 50 jaar en ouder.
Vanaf 9.30 uur worden de deelnemers uit de wijde omgeving verwelkomd met koffie en iets feestelijks. Rond 10.00 uur starten de wedstrijden die allemaal op tijd worden gespeeld. Rond 12.30 uur is er een goed verzorgde lunch en is er even een rust moment. Daarna start het vervolg van de wedstrijden met rond 16.30 uur de prijsuitreiking. De Wijnwereld, vaste sponsor van dit toernooi, zorgt voor de prijzen.
Opgeven voor dit toernooi kan tot 11 april via mijnknltb.toernooi.nl. Voor verdere informatie: tennis@wezeptennispadel.nl













