Afbeelding

Samenzangavond voor Open Doors in Elburg

9 oktober 2026 om 16:45 Algemeen

In de Grote Kerk in Elburg vindt op 30 oktober een samenzangavond plaats voor vervolgde christenen. 


“Samen zingen is voor ons zo vanzelfsprekend, maar voor veel mensen is dit totaal anders. Voor miljoenen christenen is dit niet mogelijk, omdat ze vervolgd worden omdat ze christen zijn”, vertelt Niels Westerink. “Daarom willen we op 30 oktober samen zingen voor wie niet vrijuit kan zingen. We willen samen God groot maken door geestelijke liederen en psalmen te zingen. Christiaan van Renselaar begeleid ons op het orgel in samenwerking met Wilbert Visscher op de trompet.
Tijdens deze avond willen we ook stil staan bij onze medemens in verdrukking. Bernardo Bijeman, die werkzaam is bij Open Doors en net terug is uit een land waar christenen het heel zwaar hebben, zal ons kort meenemen in het werk van Open Doors, de situatie van de vervolgde christenen en een aantal persoonlijke ervaringen vanuit de vervolgde kerk.”

Iedereen is van harte welkom op 30 oktober om 19.30 in de Grote of Sint Nicolaaskerk in Elburg. De toegang is vrij, in de avond zal er een collecte zijn, waarvan de opbrengst bestemd is voor Open Doors.

 

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie