De Gereformeerde Kerk in Doornspijk.
De Gereformeerde Kerk in Doornspijk. Hanneke Bloemendaal

Kerkgebouw Gereformeerde Kerk Doornspijk bestaat 100 jaar

6 juni 2024 om 06:00 Algemeen Tips van de redactie

Het 100-jarige bestaan van het kerkgebouw van de Gereformeerde Kerk Doornspijk wordt gevierd met diverse activiteiten.

Het kerkgebouw van de Gereformeerde Kerk werd op 17 juni 1924 in gebruik genomen ter vervanging van het eerste, kleine kerkje van deze gemeente. Aan het 100-jarig bestaan wordt op een feestelijke manier aandacht besteed in het weekend van 14 tot en met 16 juni. 

Op vrijdagavond 14 juni om 19.30 uur delen een aantal (oudere) gemeenteleden hun herinneringen. Aan de hand van foto’s wordt stilgestaan bij bijzondere momenten uit de geschiedenis van het gebouw. Dit alles afgewisseld met muzikale bijdragen van Interkerkelijk Koor ‘Deo Cantemus’ onder leiding van Bert Gelderman en het mannenensemble onder leiding van Herman Witter. De avond wordt besloten met ontmoeting onder het genot van een hapje en een drankje. 

Op zaterdag 15 juni is er ‘s middags een speurtocht door het kerkgebouw, die kinderen op plekjes brengt waar ze misschien nog nooit geweest zijn. Voor de oudere jeugd is er ‘s avonds een escaperoom in de oude kolenkelder. Op zondagochtend 16 juni om 9.30 uur komen tijdens een speciale dienst oud en nieuw samen in de liederen en in de schriftlezing. Na afloop is er koffie en thee met iets lekkers. Iedereen is van harte uitgenodigd om dit feest mee te vieren.
Feestavond en kerkdienst zijn ook te volgen via kerkdienstgemist.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie