
Van zingen tot schaatsen bij ATB vereniging Oldebroek
27 december 2022 om 08:15 LokaalHet ATB Winterfestijn op sportpark Stuivezand in ‘t Loo is in volle gang. Tot en met de laatste dag van 2022 is er van alles te doen op het gebied van sport, cultuur en muziek.
Barry Wensink
Zo waren er vorige week woensdagavond optredens van onder andere de kinderkoren Jong Oldebroek en De Merels uit Wezep. Om en om lieten de jonge muzikale talenten van zich horen, met tussendoor een verhaal. De koorleden zongen ook gezamenlijk een paar (kerst)liedjes. Het sportpark is, door de inzet van vrijwilligers, in winterse sferen aangekleed. Voor de jeugd is er een ijsbaan met echt ijs en ook een wintermarkt ontbreekt niet. Ook vrijdag en zaterdag waren er tal van optredens. Wie op het overzicht kijkt ziet voor vanavond (dinsdag) om 18.30 uur een Run Bike Run wedstrijd staan. Ook zijn er dagelijks terugkerende activiteiten, waaronder een zweefmolen en een bobsleebaan.
Komende zaterdag, oftewel 31 december, om 19.00 uur wordt het jaarlijkse Winterfestijn van ATB vereniging Oldebroek afgesloten. Dan volgt ook de finaletrekking van de eindejaarsverloting die deze week doorlopend plaatsvindt. Info: www.atbwinterfestijn.nl








