
Zingen voor KiKa levert uiteindelijk 5.000 euro op
2 maart 2026 om 10:15 MaatschappelijkHet muzikale benefietevenement onder de titel ‘Zingen voor KiKa’ is een groot succes geworden. Afgelopen zaterdag vond dit plaats in de kantine van voetbalvereniging WHC in Wezep.
De organisatie lag in handen van de jonge Lisa Tichelaar, in samenwerking met koor De Mulderssingers. Belangstellenden waren welkom van 16.00 tot 19.00 uur en het werd een enorm feest. KiKa stond dus centraal en dat is de stichting die onderzoek naar kinderkanker ondersteunt. Bezoekers konden genieten van zang en gezelligheid, terwijl zij tegelijkertijd bijdroegen aan het goede doel. Er werd ook een grote verloting gehouden met verschillende aantrekkelijke prijzen. In één ronde waren alle beschikbare loten al verkocht.
KiKa steunen via sponsoring, onder meer door het scannen van een QR-code, viel eveneens in de smaak. De totale opbrengst was in eerste instantie 2.685 euro, zoals op de foto te zien is. Dat werd door giften al snel aangepast in 4.000 euro en vanuit WHC werd later in het weekend duidelijk dat er liefst 5.000 euro naar het goede doel gaat. Dit komt mede door de donatie van de fooienpot én de opbrengst van de lichtjesverkoop.













