
Sonrise Sportweek in Wezep
1 juli 2026 om 06:00 ActiviteitenBij de Sonrise Sportweek, die voor de vierde keer gehouden wordt in Wezep, staan sport en spel, gezelligheid en verbinding centraal.
De Sonrise Sportweek is een initiatief van Youth for Christ Wezep en verschillende kerken in Wezep en vormt een sportieve start van de zomervakantie. Kinderen en jongeren kunnen de hele week gratis meedoen aan allerlei verschillende sporten en diverse spelactiviteiten. Ook zijn er activiteiten als knutselen en schminken. De activiteiten vinden dagelijks plaats in de middag (kinderen) en avond (jongeren) aan de Noordsingel op het voetbalveld.
Dit jaar vindt de Sonrise Sportweek plaats van 20 tot en met 24 juli.
Er worden nog vrijwilligers (vanaf 13 jaar kan je al helpen bij de kinderactiviteiten) gezocht. Kijk op https://wezep.yfc.nl/ voor meer informatie en aanmelden.

















