
DSV’61 grijpt naast titel ondanks winst op Ulu Spor
16 mei 2026 om 18:52 VoetbalDSV kan toch met een goed gevoel de nacompetitie in om promotie naar de 3e klasse. Alleen de rasoptimisten hadden wellicht op het kampioenschap gehoopt, maar de realisten wisten dat die kans klein was: ZAC niet winnen, DSV wél.
Het eerste gebeurde niet, ZAC versloeg met 2 – 6 Elspeet, DSV won wel in Zwolle van Ulu Spor .Die overwinning kwam moeizaam, maar wel terecht tot stand. Na 45 minuten kon het nog alle kanten op, maar de technische staf bleek een gouden hand qua wisselen te hebben: Pieter Spaan en Justin Visser vervingen rond de 60e minuut Arnoud Zwep en Wilbur Akster, later verscheen Mark JanVisser voor John Bosch.
En laat nou net Pieter Spaan met twee treffers the man of the match worden in Zwolle. DSV moest een 1 – 0 achterstand goedmaken, maar met een sterk collectief slaagde men daarin. Pieter liet tweemaal een vlammend schot van zijn rechter voet vertrekken en liet daarmee de doelman kansloos.
Na afloop werden om verschillende redenen Gert Jan Piksen, Jeffrey Schreurs en Marc v. d. Streek in de bloemen gezet: Gert Jan verlaat DSV na dit seizoen, Jeffrey gaat op een lager niveau spelen en Marc vertrekt naar s.v. ’t Harde.
In de nacompetitie komt DSV pas op 6 juni in actie. Dan spelen zij op neutraal terrein tegen de nr. 11 van de 3e klasse O. Met nog 1 wedstrijd te gaan in die klasse zal dat Hoogeveen(30 p.), FC Ommen(28p.) of Dedemsvaart DVC(27 p.) zijn. Een overwinning is dan goed voor een plek in de 3e klasse.














