Afbeelding
Wilfred Boon

DSV’61 verrast in Rouveen: 0 – 2

20 februari 2022 om 17:38 Lokaal

DOORNSPIJK Vraag niet hoe het kan, maar geniet ervan. Op een koud en winderig sportpark in Rouveen liet DSV´’61 afgelopen zaterdagmiddag misschien wel voor het eerst in dit seizoen zien waar het echt toe in staat is. Zonder echte uitblinkers, hoewel doelman Laurens Dekker daar misschien wel het meest recht op had, maar met een zeer hecht collectief werd Rouveen heel weinig geschonken. Aan het eind stonden de groen-witten zelfs met lege handen en namen de Doornspijkers de drie punten verdiend mee naar huis.

De 0 - 1 kwam na ongeveer 30 minuten. Bij een aanval over rechts via Ron Hofmeijer werd zijn strakke voorzet mede door goed stoorwerk van Patrick Visser via doelman Kattenberg een doelpunt. De tweede helft zou je verwachten dat Rouveen vrijwel meteen een offensief in zou zetten, maar een goed spelend DSV’61 die in alle linies uitstekend speelde, verhinderde dat. Mocht Rouveen eens van afstand schieten, dan stond doelman Dekker prima te keepen.

Het duurde tot de 83e minuut voordat DSV’61 de wedstrijd uiteindelijk besliste. Een afgeslagen aanval van DSV’61 werd gevolgd door een harde kopbal van Martijn Lieferink. Die werd met een subliem technisch hoogstandje van Jeffrey Schreurs verlengd naar Gerrit Hoekert. Hij werd enkele seconden later bedolven onder enthousiaste medespelers. De 0 - 2 was een feit en de drie punten kwamen niet meer in gevaar.

Zaterdag 26 februari speelt DSV’61 thuis tegen BAS, de aanvang is 14.30 uur.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie