
Makelaarschap Orij en de Hypotheekzaak
19 november 2024 om 05:59 ZakelijkWie in Elburg én omgeving op zoek is naar een nieuw prachtig droomhuis, moet zeker langs het volgende adres gaan: Jufferenstraat 1. Hier is namelijk Makelaarschap Orij gevestigd. Samen met Jessica Hulleman namens Hypotheekzaak kan hij de klant van A tot Z bedienen.
Wie een woning op het oog heeft, kan zijn huidige woning laten taxeren en verkopen via Niels Orij en zijn team. Jessica Hulleman kan een helder financieel advies geven. “Veel mensen vinden financiële zaken ingewikkeld. Ik wil daar graag bij helpen. Ik hou van het persoonlijke contact. Dat is ook de reden dat ik sinds september de samenwerking ben aangegaan met Niels. Samen kunnen wij de klant nog beter bedienen.”
Niels noemt dit vol trots: “Jouw hypotheek onze zaak, hypotheekzaak. En jouw huis, ons vak, Makelaarschap.”
Jessica heeft vele jaren ervaring binnen de financiële dienstverlening. Juist het werken binnen een kleinere organisatie vindt ze leuk vanwege het persoonlijke contact dat je kunt maken. “Ik kom namelijk veel klanten ook weer tegen in de supermarkt of op het sportveld.”
Wat kenmerkend is voor de dienstverlening die Jessica en haar team biedt, is het snelle schakelen. “Bij ons duurt het geen weken voordat je een advies krijgt: bij ons krijg je dezelfde week nog een voorstel waarmee je kunt bepalen wat je financiële mogelijkheden zijn.”
Ook is het goed om te vermelden dat het mogelijk is om één van beiden om advies te vragen. Men kan ook hypotheekadvies van Jessica vragen, terwijl men aan een andere makelaar is verbonden. Net zoals het mogelijk is om met makelaarschap Orij zaken te doen, zonder hypotheekadvies bij Jessica in te winnen.
Ze kennen de omgeving door en door, want ze zijn opgegroeid en wonen in Elburg. Het werkgebied reikt echter verder dan Elburg alleen. “We werken van Harderwijk tot aan Zwolle”, aldus Niels. “Het is niet eenvoudig om een huis te kopen tegenwoordig. Er is een gebrek aan nieuwbouw en ook de doorstroming stokt. Toch zijn wij nog volop bezig. We zijn erg actief en zitten er graag boven op. Samen met ons team weten we mooie dingen neer te zetten.”










