Het Orgelmuseum in Elburg.
Het Orgelmuseum in Elburg.

Muzikale Adventswandeling in historische binnenstad van Elburg

10 december 2023 om 12:15 Muziek

Op initiatief van het Nationaal Orgelmuseum vindt er op woensdagavond 20 december een muzikale adventswandeling plaats door de binnenstad van Elburg. 

“Samen met organist Jos van der Kooy en hoboïst Arjo Hovenberg zullen verschillende locaties in de binnenstad worden aangedaan waar korte concertjes volgen”, vertelt Wilma Seijbel, directeur van het museum. “Het programma start tussen 18.30 uur en 19.00 uur met een inloop bij de kapel van Museum Elburg aan de Jufferenstraat 6-8. Dus niet bij het Orgelmuseum. Tussen 19.00 uur en 19.30 uur is er in de kapel adventsmuziek verzorgd door Jos en Arjo.” Na dit concert volgt een een korte wandeling naar de concertzaal van de familie Hutten aan de Beekstraat 38, waar Frank Hutten (vleugel) en Geeske Hutten (zang) enige liederen ten gehore zullen brengen. Ook musici Jos en Arjo zullen hier hun opwachting maken.
“We vervolgen onze route naar het Orgelmuseum waar vanaf ongeveer 20.30 uur Jos op verschillende instrumenten uit de collectie van het museum zal spelen, begeleid door Arjo. De afsluiting van de muzikale Adventswandeling is om ongeveer 21.15 uur met onder het genot van warme chocolademelk.”
Deelnemen aan de Adventswandeling kan door van tevoren aan te melden via info@nationaalorgelmuseum.nl onder vermelding van ‘adventswandeling’. Deelname kost 10 euro per persoon, contant te voldoen bij de ontvangst in Museum Elburg.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie