
Zomerfestival in Oldebroek is een gezellig samenzijn
16 juni 2024 om 13:23 MaatschappelijkDe derde editie van het Zomerfestival in de gemeente Oldebroek vond vrijdag plaats tussen 16.00 en 19.30 uur. Het werd ook deze keer een gezellig samenzijn op het Raadhuisplein voor inwoners en ondernemers.
Ze konden genieten van onder andere muziek, zang, dans, kunst, spel en een hapje en drankje. SOS Oldebroek opende het festival met twee feestelijke dansshows. Vervolgens zorgden De Muldersingers, The Thundercats en Still Walking voor de nodige muzikale klanken. Op het programma stonden ook Nola, Sem en Thor en dat zijn de drie jonge winnaars van Oldebroek’s got Talent. Tim Hoekman van StreetSkills, één van de zestien beste freestyle voetballers van de wereld, gaf twee freestyle shows en tussendoor een voetbalclinic aan kinderen om hen trucs te leren. Een springkussen, schmink, glittertattoo’s en een kleur- en krijtwedstrijd maakte het programma nog uitgebreider. Nieuw dit jaar was de kunstmarkt van het Kunstgilde Oldebroek.
Ook werd duidelijk dat Ton van Leijen uit Wezep de nieuwe dorpsdichter van Oldebroek is geworden. Maandelijks wordt een gedicht van hem gepubliceerd in deze krant.











