
S.V. ’t Harde start competitie met overwinning
20 februari 2022 om 22:22 Lokaal‘T HARDE De eerste wedstrijd na een lange winterstop is winnend afgesloten door S.V. ’t Harde. Er werd met 3-0 gewonnen van ’s Heerenbroek op sportpark Schenk.
Na een indrukwekkende minuut stilte ter nagedachtenis aan Pim Grootkarzijn, begon S.V. ’t Harde sterk aan de wedstrijd. Er werd gelijk met druk naar voren gespeeld. De bedoelingen waren duidelijk, de tegenstander bij de keel grijpen en zorgen voor een snelle voorsprong. Dit resulteerde al na drie minuten in een 1-0 voorsprong. Na een mooie aanval viel de bal terug op Menno van ’t Hul. Menno bedacht zicht niet en scoorde vanaf 20 meter met een prachtig doelpunt.
Die vroege voorsprong leek S.V. ’t Harde vleugels te geven, vele aanvallen werden er opgezet. Maar de Groen-witten waren niet scherp in de afronding. Na een tijdje was het niet alleen de afronding problematisch, ook de passing werd slordiger. Dit zorgde ervoor dat ’s Heerenbroek weer terug kon komen in de wedstrijd.
Na rust kwam S.V. ’t Harde weer net zo scherp uit de kleedkamer als aan het begin van de wedstrijd. Jelle van ’t Hul scoorde in de 48ste minuut. Stefan Marsman maakte 3-0 na een prachtige pass van Wesley van der Roest.
Na een onnodige tweede gele kaart voor Hielke van Schoten, speelde S.V. ’t Harde de wedstrijd met 10 man ongeschonden uit. Een belangrijke overwinning, want VHK morste punten, waardoor S.V. ’t Harde weer naar de tweede2e plek steeg.
Op zaterdag 5 maart spelen de mannen van René van ’t Goor de belangrijke uitwedstrijd tegen VHK in Sint-Jansklooster.















