
Laatste ronde wintersale Koops Bedden in Wezep
8 februari 2017 om 11:53 KunstWezep - Bij Koops Bedden in Wezep is de laatste ronde van de wintersale van start gegaan. Dat betekent dat er nog enkele weken geprofiteerd kan worden van extra voordeel op showroommodellen. “Mijn vader en ik zijn net terug van diverse internationale beurzen waar we de nieuwste trends voor 2017 hebben ingekocht. En daarvoor hebben we ruimte nodig op onze showroom”, aldus Ente Bosma jr. Koops Bedden aan de Rondweg 72 in Wezep is makkelijk bereikbaar, vrijwel direct gevestigd aan de A28 en met voldoende parkeergelegenheid.
“Daarom hebben wij boxsprings, matrassen, bodems, kasten, bedden voor jong volwassenen en comfortbedden extra afgeprijsd. En aangezien wij een grote showroom hebben zijn dat er vele”, vervolgt Ente Bosma jr. lachend. “Vanzelfsprekend in de kwaliteit die de klant van ons gewend is, maar dan tegen zeer aantrekkelijke prijzen en met de zekerheid van de van ons bekende service en garantie. Want slapen is al meer dan 175 jaar ons vak. Wij zijn niet voor niets vorig jaar onderscheiden met het koninklijk predicaat “hofleverancier”
“Verder kan de klant op het wereldmerk Tempur, het beste op het gebied van drukverlagende matrassen, tot 19 februari nog profiteren van kortingen die fors kunnen kunnen oplopen. Tot slot kunnen wij nog melden dat ook wij nog extra voordeel bieden op onze enorme collectie bedtextiel, dekbedden en diverse soorten kussens.”
Openingstijden zijn maandag 13.30-17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag 9.30-17.30 uur, vrijdag 9.30-21.00 uur en zaterdag 9.30-17.00 uur.


















