
‘Doggy fun’ tijdens open dag Hondensportvereniging Elburg
8 september 2025 om 09:53 ActiviteitenBij Hondensportvereniging Elburg (HVE) kijken ze terug op een feestelijke Open Dag. Belangstellenden waren afgelopen zaterdag, 6 september, tussen 11.00 en 15.00 uur van harte welkom op het terrein aan de J.P. Broekhovenstraat 38 in Elburg.
Bezoekers konden deze dag genieten van een gevarieerd programma voor jong en oud – en natuurlijk voor de honden. Inzet van de organisatie was om te laten zien waar de Hondensportvereniging voor staat. Zo waren er activiteiten op het zogenaamde Puppyveld, waaronder Doggy fun. Op andere velden stonden termen als gehoorzaamheid en behendigheid centraal. Daar werden ook proeflessen gegeven en hondeneigenaren konden hieraan deelnemen met hun trouwe viervoeter.
Naast de activiteiten op de velden was er ook binnen en rondom de kantine van alles te beleven. Zo was er een dierenarts van Boven Veluwe aanwezig om tips en adviezen te geven en er vonden hondenmassages plaats. Er was een trimsalon, kids konden knutselen en dus creatief aan de slag gaan. Een kleurplaatwedstrijd ontbrak niet en een heuse loterij maakte het programma in Elburg compleet.










