
Derde Open Tuinen Weekend Groei&Bloei Noord-Veluwe
1 augustus 2024 om 08:54 Activiteiten IngezondenZaterdag 31 augustus en zondag 1 september is al weer het laatste Open Tuinenweekend van Groei & Bloei afdeling Noord-Veluwe. U kunt weer gratis tuinen bezoeken van onze leden. Tuineigenaren willen graag samen met u door hun tuin wandelen en hun passie voor planten en bloemen met u delen. Een mooie gelegenheid om inspiratie en ideeën op te doen voor uw eigen tuin.
De tuin als ontdektuin voor jong & oud”
In een aantal van onze tuinen zullen activiteiten worden georganiseerd waarbij we bezoekers op ontdekking laten gaan. Deze activiteiten zullen bij enkele tuinen in het bijzonder gericht zijn op kinderen en jongeren. De activiteit kan een rondleiding zijn, educatieve opdrachten uitvoeren, determineren van waterdiertjes, vogelgeluiden leren herkennen, leren over bijen, honing en biodiversiteit, horen over klimaatbestendig tuinieren, proeven van lekkernijen uit de tuin of het ontmoeten van mensen die hun passie voor tuinieren willen delen.
Tijdens dit derde en laatste Open tuinenweekend dit jaar zullen Dick en Freek van de Graaf op zaterdag 31 augustus u graag meenemen voor een wandeling op Landgoed “De Oldhorst” in Wezep. Volgens beide gidsen willen ze u daar het best bewaarde geheim van Wezep laten ontdekken. De wandeling is van 10.00 uur tot 12.00 uur. Er kunnen 20 wandelaars mee en u moet zich van te voren aanmelden bij l.vanhethul@kpnmail.nl Verzamelen om 9.45 uur bij Zorg- en werkboerderij Hoeve op Vollenhof, Vollenhofsweg 3 in Wezep.
Op onze website https://noord-veluwe.groei.nl/activiteiten/open-tuinen/open-tuinen-weekenden-2024 kunt u de informatie vinden over wanneer welke tuin geopend is. Ook over de wandeling op “De Oldhorst” kunt u daar meer informatie vinden.
We hopen u in onze tuinen te mogen verwelkomen. Bij enkele tuinen staat er een kopje koffie/thee met iets lekkers voor u klaar.














